Присоединяйтесь к нам —

Great Wall готує великий седан

31 Октября 2013

Китайський автогігант Great Wall подав заявку на патент нового седана. Зображення моделі вже гуляють по мережі.

Про технічні характеристики новинки інформації поки немає, більше того, невідомо навіть її назва. Зате китайці вже визначилися з датою прем'єри седана - його прототип покажуть у квітні в рамках Пекінського мотор- шоу.

Компанія Great Wall відома в усьому світі своїми кросоверами, які й займають більшу частину всього модельного ряду виробника. Седанів у марки всього два - C30 і C50. Довжина останнього дорівнює 4650 мм, цей параметр у нового седана, швидше за все, виявиться ще більше. Можливо, безіменна четирехдверка «розтягнеться» до 5000 мм.

Національний Автодилер «Богдан- Авто Холдинг» нараховує 30 автоцентрів . Місія нашої компанії - надання клієнтам широкого вибору сучасних високотехнологічних автомобілів і якісного сервісного обслуговування по всій території України .

Якщо Great Wall - тоді «Богдан- Авто Холдинг»

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан- Авто Холдинг» в Facebook і Vkontakte .

Детальну інформацію про поточні акції , і контакти автоцентрів мережі в Україні уточнюйте на сайті www.bogdanauto.com.ua , а також за телефоном інформаційної лінії 0-800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні).

0898 great wall 2

8865 great wall 3

1738 great wall

5544 great wall 1© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг